Døre og vinduer

Er dine gamle vinduer trætte og slidte?

Der kan være mange gode grunde til at skifte dine gamle døre og vinduer ud med nye og mere energivenlige vinduer. Hos SK-Tømrer og Snedker har vi stor erfaring indenfor rådgivning og udskiftning af døre og vinduer. Vi har samarbejde med Velfac, KPK, Velux, WO Vinduet og Total Døre & Vinduer, som alle leverer materialer i høj kvalitet. Ønsker du at benytte andre vinduer eller døre, er det naturligvis ikke noget problem.

Alle vores faguddannede medarbejdere har erfaring med diverse typer vinduer og døre, og vi kan udføre alt i træ-, træ/alu- og plastikvinduer.

Udover det rent æstetiske, som får et løft med nye, flotte vinduer, er der også penge at spare.

Vinduer og døre spiller en stor rolle i forhold til husets isoleringsevne, og ved at få erstattet eksempelvis de slidte vinduer med nye energirigtige vinduer, vil du opleve en markant besparelse på dine fremtidige varmeregninger.

Kontakt os for et uforpligtende tilbud eller vejledning i forbindelse med døre og vinduer på telefon +45 51 48 00 46 eller e-mail mail@sk-montage.dk

Du kan også udfylde vores kontaktformular, så vender vi tilbage til dig hurtigst muligt.

Alle felter med * skal udfyldes

Deprecated: Funktionen get_page_by_title har været forældet siden version 6.2.0! Brug WP_Query i stedet. in /customers/d/c/9/sk-toemrer.dk/httpd.www/wp-includes/functions.php on line 5413