Køkkener

Dit personlige køkken

Går du og drømmer om nyt køkken? Vi har mange års erfaring, både indenfor rådgivning og montering af køkkener. Vi har i mange år haft et tæt samarbejde med både Svane køkkener i Randers og HTH køkkener i Randers. Vi kommer og leverer og monterer et nyt køkken til dig, hvad end du er privatkunde eller erhvervskunde, i hele Østjylland. Grundet vores mange års erfaring indenfor feltet, sørger vi for at tilpasse alle delene efter dine ønsker. Hvis der er noget vi tænker, kunne eller skulle være anderledes, indgår vi en dialog med dig herom. På den måde sikrer vi at du får mest mulig glæde ud af dit nye køkken i længst mulig tid. Nogle gange skal der friske øjne til, for at se en mulighed, som lige giver det sidste til det færdige resultat. 

Fra drøm til virkelighed

Går du med drømmen om et nyt, flot og ikke mindst funktionelt køkken, men ikke helt ved hvor du skal starte? Så kontakt os. Vi hjælper gerne helt fra begyndelsen med de første skitser og tanker, og helt frem til slutningen. Og afleverer først til dig, når det sidste greb er skruet på, og alle hvidevarer er tilsluttet. 

Ved os har du mulighed for at vælge mellem alle typer og former af køkkener i høj kvalitet. 

Købe nyt eller beholde det gamle?

Har du et køkken, som du er glad for, men gerne vil have at der sker noget nyt? En anden farve eller andre fronter? Men selve opbygningen, er som du ønsker den? Så er det ikke sikkert, at du skal ud og investere i et helt nyt køkken. Måske skal der blot slibes og males eller olieres. Vi har medarbejdere, som har mange års erfaring med den slags rådgivning. De vil kunne rådgive dig i beslutningen, om hvorvidt det giver mest mening at købe nyt eller friske det gamle op. Råder de til at friske det gamle op, vil de hurtigt kunne lave et tilbud på nogle forskellige løsninger hertil, sammen med en tidshorisont på projektet. 

 

Kontakt

Kontakt os for et uforpligtende tilbud eller vejledning i forbindelse med glasmontering eller reparationer på telefon +45 51 48 00 46 eller e-mail mail@sk-montage.dk

Derudover er der også mulighed for at udfylde en kontaktformular, klik her, eller kontakte os i chatten nederst på siden. I begge tilfælde, vender vi tilbage til dig hurtigst muligt. 

Montering af køkken med køkkenø