Om SK Tømrer og Snedker

SK-Tømrer og Snedker blev etableret i 2007 af Søren Kaasgaard Kristensen. Firmaet startede som et montagefirma, hvor vi monterede køkkener og inventar i det meste af Norden, og indrettede alt fra tøjbutikker, dagligvarebutikker til institutioner. I de senere år har vi slået os mere fast lokalt som tømrer- og snedkerforretning.
Vi udfører alt indenfor tømrer- og snedkerfaget, og ingen opgave er for stor eller for lille til os.

Sammen med vores faste samarbejdspartnere tilbyder vi også totalentrepriser på dit byggeprojekt. Vi har en bred og varieret kundekreds blandt privatpersoner og firmaer. Vi lægger stor vægt på en håndværksmæssig høj kvalitet i alt udført arbejde. Vi imødekommer gerne specielle ønsker, og vi hjælper også gerne med videreudvikling af dine idéer.

Kontakt os for en uforpligtende snak og et tilbud på din næste opgave.

Billede
"Det er kun fantasien, som sætter grænser, og vi elsker udfordringer."